Rusza Akademia krakowska!

Już 6 grudnia zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Akademii Mamy Róży w Krakowie! Mamy szczęście do patronów: w Warszawie wykłady odbywają się przy Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a krakowska Akademia gości w Łagiewnikach – w Sanktuarium bł. Jana Pawła II.
Zaczynamy o 10.00 od wykładu na temat rodzinnego i duchowego wymiaru Adwentu. Prelegentki – Maria Kowal i Barbara Mróz – gwarantują wysoki poziom merytoryczny, a także bogaty wymiar praktyczny – obie są wielodzietnymi, doświadczonymi matkami.
Po wykładzie przerwa, a następnie warsztaty: Sylwia Talik nauczy nas wykonywania ozdób bożonarodzeniowych z krepiny.
Przez cały czas zapewniamy opiekę dla dzieci w sali obok.
Nie ma żadnej odgórnie wyznaczonej opłaty za uczestnictwo, będziemy po prostu zbierać składkę do kubeczka na opłacenie opiekunek i kosztów eksploatacji sali.

Zapraszamy wszystkie ciekawe świata matki! Akademia to doskonałe środowisko – można przewietrzyć umysł, porozmawiać, wypić kawę we względnym spokoju. Planujemy wykłady z różnych dziedzin – socjologii, ekonomii, teologii czy psychologii. Zawsze interesujące, zawsze na wysokim poziomie – i zawsze w przyjaznej atmosferze. Nikomu nie przeszkadzają piszczące niemowlęta ani dwulatki zaglądające do sali w poszukiwaniu mamy, wręcz przeciwnie – dzieci są bardzo mile widziane.

Dokładne dane na temat dojazdu, sal i zapisów już wkrótce!