Czy można się kłócić przy dzieciach? Akademia krakowska zaprasza!

10 stycznia o 10.00 zapraszamy na „zjazd” Akademii Mamy Róży w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Doświadczony psycholog i ojciec wielodzietny, Wojciech Słonina, odpowie na tytułowe pytanie – i na wiele innych. W dobie coraz bardziej papkowatych porad pseudopsychologicznych przyda się wysłuchać opinii kogos dysponującego rzetelną wiedzą i z ustawionym systemem wartości.
Zapraszamy bardzo serdecznie! Jeśli chodzi o szczegóły organizacyjne: spotkanie jest zasadniczo bezpłatne, zbieramy tylko datki do kubeczka na pokrycie kosztów – prądu, sprzątania, opieki dla dzieci itp. Poczęstunek jest składkowy, jeśli tylko ktoś ma ochotę przynieść domowe ciasto albo jakieś owoce – fantastycznie! Mile widziane będą też zabawki (po spotkaniu oczywiście zabieramy je z powrotem).

Jak trafić do sali? Trzeba podjechać na parking przy górnym kościele (tam, gdzie szopka). Stojąc twarzą do wejścia do kościoła zobaczymy pod filarami duże drewniane drzwi, oszklony korytarz i – najpewniej – którąś z organizatorek, machającą energicznie 🙂 Tam należy się kierować. Jeśli nikt nie macha, trzeba wejść przez drzwi i iść prosto do końca korytarza, skąd będzie dobiegać gwar i piski nieletnich.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy mailowo (akademia.krakowska@mamaroza.pl), prosimy też o zgłaszanie chęci przybycia (potrzebne nam to, aby się zorientować, czy będzie raczej 15 osób czy 25, co jest dość istotne dla opiekunek czy przy ustawianiu krzeseł).

Czekamy na Was! Akademia to świetny sposób na sensowne spędzenie zimowego przedpołudnia.

Zapraszamy i do zobaczenia!